Przeskocz do treści

Fototapety

Fototapety ścienne to obecnie najciekawsza i najbardziej spektakularna dekoracja ścienna, która jest efektem wydruku. Walory fototapety to nie tylko wielkość, ale przede wszystkim jakość i to chodzi nie tylko o użyte materiały. Wydruki cyfrowe o nienagannej jakości druku, żywych kolorach, wieloletniej trwałości bez blaknięcia to podstawowe atuty fototapet. Dodajmy do tego wielki wybór motywów, możliwość edycji zdjęcia wybranego do wydruku, wtedy staje się jasne dlaczego fototapety są tak popularne.

Decydując się na fototapety musimy zdawac sobie sprawe z kilku aspektów. Po pierwsze, wydruk na zamowienie ma bardzo wysoka jakość, a to niestety kosztuje. Przeciętna tapeta może kosztować kilkaset złotych, a na całą ścianę nawet ponad tysiąc. Dlatego wybór musi być szczególnie staranny. Dotyczy to także firmy, która bedzie nakładać fototapetę na ścianę.

Jest jeszcze jedna rzecz, o której musimy pamiętać wybierając fototapetę. To dekoracja o dużych wymiarach, która potrafi zdominować wnętrze. Wybierając zbyt intensywne kolory lub niewłaściwy motyw możemy nadać wnętrzu niepożądany charakter. To działa również w drugą stronę. Odpowiedni motyw i kolorystyka może stonować zbyt krzykliwe wnętrze, właśnie dzięki swoim wymiarom.

23205976

Dodaj komentarz